Nebankovní americká hypotéka

  Chci vyplnit formulář na americkou nebankovní hypotéku.


  Nabízíme produkt nebankovní americká hypotéka, který Vám umožňuje si půjčit peníze za velmi výhodných podmínek. Hypotéka je realizována u nebankovní společnosti, která na našem trhu působí několik let a má už spousty spokojených klientů. Získané peníze za úvěr můžete použít na cokoliv. Hodně lidí využívá tuto půjčku ke splacení starých dluhů a konsolidaci svých splátek. Americká hypotéka má totiž nízké úrokové sazby a splácení je v pravidelných měsíčních splátkách od 12 měsíců až po 120 měsíců, tedy 10 let.


Nebankovní hypotéka - pro všechny

Nebankovní americká hypotéka

  Rychlé a transparentní vyřízení americké hypotéky je samozřejmostí. Půjčit si můžete již od 50 000 Kč. Peníze dostanete na Váš bankovní účet u jakékoliv banky. Nenutíme Vás mít bankovní účet u konkrétní banky. Tyto poplatky navíc totiž prodražují hypotéku o nemalé peníze. S naší hypotékou ušetříte na těchto poplatcích nemalé peníze. A kolik Vám maximálně půjčíme? Strop nemáme omezený. Vždy záleží na tom, jakou máte nemovitost a jakou má hodnotu apod. Není problém půjčit Vám desítky miliónů kč.Americká hypotéka

Nebankovní americká hypotéka

  Americká hypotéka je velmi oblíbený produkt u veřejnosti. Jednoduše proto, že je snadno dostupná a umožňuje Vám si půjčit vcelku na nízký úrok pěkné peníze. Je to nepochybně nejvýhodnější možnost nebankovní půjčky. Zajdete-li však do banky, bude Vás čekat spousty papírovaní a dokladování. My nabízíme nebankovní hypotéku, u které Vám k vyřízení stačí pouze občanský průkaz a vlastnický list k nemovitosti. Můžeme Vám také půjčit i pokud je již nemovitost v zástavbě u jiné instituce. V těchto případech je třeba doložit zůstatkové sumy ostatních úvěru. Pokud jejich výše přesahuje 70% procent hodnoty nemovitosti, půjčku jsme Vám bohužel nuceni odmítnout.

  Pokud vlastní danou nemovitost více lidí, je nutné mít souhlas všech, jinak nelze touto nemovitostí ručit. Americká nebankovní hypotéka je vlastné opakem klasické hypotéky. Zde už nemovitost vlastníte a jakoby ji splácíte znova. Jelikož se půjčují menší peníze než je skutečná cena nemovitosti, je nutné být velmi obezřetný, aby jste o tuto nemovitost nepřišli! Pokud nejste schopní splácet už ani americkou hypotéku, která Vám pomohla vyřešit předchozí dluhy, je to špatné a v podstatě pak už neexistuje skoro žádné řešení. Protože pak už jste na dluhové spirále a jakákoliv další půjčka už jen záplatuje tu předchozí.


Americká hypotéka - požadavky

  K vyřízení naší nebankovní americké hypotéky nepotřebujete tuny papírů ani potvrzení. Pokud není nemovitost již v jiné zástavě, stačí nám pouze váš občanský průkaz a doklad vlastníka nemovitosti - LV. V opačném případě je nutné doložit zůstatkové ceny ostatních úvěrů. Jsme schopní Vám půjčit jedině takovou částku a jen tehdy, pokud není zastaveno více jak 70% nemovitosti. Každopádně nás vždy zkuste kontaktovat pomocí našeho formuláře a pak se uvidí.

Nebankovní hypotéka = levný úvěr

  Říká se, že americká hypotéka je velmi levný spotřebitelský úvěr. Je to pravda, peníze můžete použít na cokoliv a úrok z úvěru je velmi nízký. U nebankovní hypotéky máte prakticky vždy jistotu, že bude rychleji vyřízena a nebudete muset dokládat spoustu potvrzení (na rozdíl od banky). Další velkou výhodou je, že si nemusíte zakládat žádný povinný běžný účet, což také stojí nemalé peníze, pokud by jste o hypotéku žádali v klasické bance. Drobnou nevýhodou je, že úroky z americké hypotéky si nemůžete odečíst z daní jako u klasické hypotéky, ale s tím se nedá nic dělat.

Nebankovní americká hypotéka

Americká hypotéka - nebankovní

  Ani nevíme, proč se jí říká americká hypotéka. Logicky by to mělo být proto, že ji vynalezli v Americe. Fakt netušíme. Pokud to někdo víte, můžete nás kontaktovat a rádi sem tuto informaci doplníme.

  Nebankovní americká hypotéka je tu pro Vás. Vyzkoušejte jí.

  Chci vyplnit formulář na americkou nebankovní hypotéku.


Víme, že nedostatek peněz vyvolává chmury a proto Vám na závěr přinášíme malé odreagování:www.pujcky-hypoteka.eu - nebankovní půjčky, americká hypotéka

spolupracujeme * antispam * kontakt